Powiększ obrazWystęp z okazji Dnia Seniora

Uczniowie naszej szkoły zaprosili wszystkie babcie i wszystkich dziadków na specjalną uroczystość.🧓👵❤️❤️❤️

Właśnie dziś w szkolnych progach pojawili się mili goście. Zostali przywitani przez panią dyrektor Monikę Czaplę, która podziękowała im za trud wychowania swoich wnuków.

Życzyła im także wiele sił i zdrowia.

Życzenia przekazały także przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Oliwia Pawlak i Anita Leja. Po gromkim odśpiewaniu „Sto lat” zaprezentowały się przedszkolaki, które zaśpiewały i zatańczyły „Poleczkę dla dziadka i babci”.

Uczniowie klas 1-4 pokazali dziadkom jasełka oraz zaśpiewali kolędy. Na zakończenie części artystycznej wszystkie dzieci wręczyły babciom i dziadkom przygotowane własnoręcznie laurki.

Potem już wszyscy razem częstowali się smakołykami przygotowanymi przez rodziców i spędzali wesoło czas.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości. Dzieciom za piękne występy, a babciom i dziadkom dziękujemy za liczne przybycie.❤️❤️❤️❤️