Festyn Rodzinny

29 maja odbył się Festyn Rodzinny.

Po powitaniu gości przez panią dyrektor, starsi uczniowie pokazali przedstawienie Góralskie Wesele.

Następnie pani dyrektor wręczyła nagrody i dyplomy zdobyte przez uczniów w licznych konkursach oraz upominki za systematyczne oszczędzanie w SKO.

Następnie wszyscy przeszli na salę gimnastyczną, gdzie czekały różne atrakcje: dmuchana zjeżdżalnia, zabawy plastyczne, zaplatanie warkoczyków oraz zabawy sportowe. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, waty cukrowej i kiełbasek z ogniska. Podczas festynu każdy mógł podziwiać prace plastyczne młodszych uczniów oraz wystawę zdjęć pt Czytać można wszędzie.

Za organizację tego dnia dziękujemy Radzie Rodziców, nauczycielom oraz całej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie do naszej szkoły i wspólną zabawę.

Zapraszamy za rok