Finał wiosennego etapu Ogólnopolskiego Programu Zdrowo jem, więcej wiem!

Zakończył się wiosenny etap Ogólnopolskiego Programu Zdrowo jem, więcej wiem!, w którym wzięła udział drużyna z naszej szkoły.

Czerwone jabłuszka🍎🍎 ( to nazwa naszej drużyny) przez cały rok (w etapie jesienno-zimowym i wiosennym) zgłębiały tajniki zdrowego odżywiania się. W drugim okresie roku szkolnego poznały Piramidę Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej, przekonały się jak ważna dla zdrowia jest czysta woda. Przeprowadzały doświadczenia z wodą, brały udział w wewnętrznych oraz konkursach plastycznych oraz tworzyły ulotkę informacyjną.

Program miał formę konkursu, do którego zgłosiło się bardzo wiele drużyn z całej Polski. Ostatecznie, po ocenieniu naszego raportu, komisja konkursowa przyznała nam 20. miejsce w klasyfikacji GRAND PRIX.👏 Jest to spory sukces, bo punktowało aż 364 grup.

Dzieci biorące udział w tym programie odebrały zasłużone dyplomy. Ale najważniejsze są utrwalone zdrowe nawyki żywieniowe.
Dziękujemy Fundacja BOŚ

Wyniki www.zdrowojem.fundacjabos.pl/index.php?m=wy&idwyniku=8