II Wielkanocna Zbiórka dla Kuchni św. Brata Alberta

Powiększ obrazŻywność zebrana podczas akcji charytatywnej na szkolnym korytarzu

Żywność zebrana w II Wielkanocnej Zbiórce dla Kuchni św. Brata Alberta właśnie została przekazana Siostrom Albertynkom w Zakopanem.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję naszego Wolontariatu i przekazali dary w wyznaczonych miejscach: w naszej szkole, w kościele w Podczerwonem oraz w sklepie „LENART” w Podczerwonem.

Serdeczne podziękowania przede wszystkim należą się panu Kazimierzowi Hajnosowi, który charytatywnie przewiózł zebraną żywność, poświęcając swój czas.

Wielkie podziękowania również dla pana Władysława Vermessy, który pomógł w załadunku wszystkich darów.

Nasza akcja zakończyła się sukcesem, bowiem udało się zebrać bardzo dużo produktów żywnościowych, które posłużą podopiecznym Sióstr Albertynek w Zakopanem.

Więcej zdjęć na stronie:

www.facebook.com/sppodczerwone/posts/pfbid02ysfY9t1HZmbJdUUf2LfbQwMVb4PTBhprhdNoZD45BCLtFY6mtfMqzaLXse71aXtsl

Paczki z jedzeniem