Innowacja pedagogiczna w klasie 3

Powiększ obrazMama prezentuje mapę z zaznaczonym województwem dolnośląskim

Uczniów klasy trzeciej odwiedziła dziś kolejna mama, która opowiedziała o podróży do województwa dolnośląskiego.

Mama Natalki Stramy pokazała ciekawe zdjęcia, zbierane w rodzinnym albumie przez kilka ostatnich lat. Dzieci mogły zobaczyć i posłuchać o zabytkach Wrocławia, a także o malowniczych Górach Stołowych, Górach Sowich, Wambierzycach, Twierdzy Srebrna Góra, Kopalni węgla Nowa Ruda oraz Polanicy Zdrój.

W tej ostatniej miejscowości latem 2019 roku odbyły się Ogólnopolskie Zawody Strażackie, w których druhowie z Koniówki zdobyli prestiżowe 2 miejsce w kategorii musztra i godnie reprezentowali naszą Gminę. Podczas tych zawodów była obecna Natalka wraz z rodzinką.

Na zakończenie prezentacji pani Halina pokazała zdjęcia z Mini Eurolandu w Kłodzku. Można tam zobaczyć miniatury znanych budowli.

Więcej zdjęć na stronie: www.facebook.com/sppodczerwone/posts/492472509256545