Komendant Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP czyta dzieciom

Powiększ obrazZdjęcie uczniów klas młodszych z Komendantem Gminnym ZOSP RP

Na dzisiejsze czytanie bajek w klasie 1, w którym wzięli udział także uczniowie klasy 2 i 3, został zaproszony Karol Krzysiak-Komendant Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gminie Czarny Dunajec. 🧑‍🚒🪓🧯📖

Przybył w galowym mundurze, co było wielką atrakcją dla dzieci. Od razu powstały pytania o liczne odznaczenia i medale. Komendant cierpliwie opowiadał również o pracy strażaka. Okazało się, że wśród naszych uczniów wielu interesuje się tym tematem, a w przyszłości chce zostać strażakami, kontynuując tradycje rodzinne.

Niektórzy uczniowie już teraz aktywnie uczestniczą w zbiórkach młodych strażaków — ochotników.

Po rozmowie z dziećmi przyszła kolej na słuchanie bajki. Komendant Straży Pożarnej nie mógł przeczytać innej niż „Jak Wojtek został strażakiem”.

Przed uczniami klasy 1 stanęło kolejne zadanie tygodnia: gromadzenie przedmiotów związanych z wysłuchaną bajką w bajkowych pudełkach.

Panu Komendantowi dziękujemy za poświęcony czas.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/sppodczerwone/posts/pfbid02f77SKAz3tANtaMyo8CBxPW6kxN7L4rMot45JsUhxVpsn67jmhzYHd468uRFuH7YHl