Konkurs Palm Wielkanocnych

Powiększ obrazWszyscy uczestnicy konkursu palm pozują przed ołtarzem z palmami

Właśnie poznaliśmy wyniki konkursu palm wielkanocnych.

Do konkursu zorganizowanego przez oddział Związku Podhalan Podczerwone – Koniówka, Wolontariat Szkolny z Podczerwonego i parafię MB Bolesnej w Podczerwonem zgłoszono 35 palm. Wszystkie były bardzo ładne, starannie przygotowane. Komisja w składzie: Irena Sordyl, Monika Czapla, Zofia Leja, Edyta Strama i ks, Marek Łabuzek docenili pracę wszystkich uczestników, zaangażowanie rodziców, ogromny wkład pracy, artystyczne umiejętności i dbałość o tradycję wyrażoną poprzez zastosowanie naturalnych materiałów.

WYNIKI:

Kategoria I – klasa „0” i przedszkolaki:

1. Krzysztof Watycha

2. Anna Turska

3. Sebastian Krzanik

4. Damian Palenica

5. Antoni Łyszczarczyk

Wyróżnienia: Antoni Leja, Klara Turska, Gabriela Konopka, Julia Sęk, Emilia Łowisz.

Nagroda specjalna prezesa oddziału Związku Podhalan Podczerwone – Koniówka dla najpiękniejszej palmy najmłodszej kategorii: Emilia Łowisz.

Kategoria II – klasy 1-4:

1. Sebastian Sęk

2. Damian Łyszczarczyk

3. Marcin Turski

4. Andrzej Watycha

5. Szymon Pawlak

Wyróżnienia: Piotr Turski, Filip Łowisz, Anna Leja, Anna Palenica, Katarzyna Watycha
Nagrody za udział: Emilia Krzanik, Iwona Palenica, Sebastian Gąsienica-Kościelny, Andrzej Konopka, Mikołaj Haberny, Aleksandra Duraj, Franciszek Gołębiewski, Aleksandra Szaflarska, Zuzanna Naglak.

Kategoria III – klasy 5-8:

1. Wojciech Konopka

2. Jakub Leja

3. Andrzej Turski,

4. Katarzyna Kania

5. Patrycja Klag

Wyróżnienie: Angelika Leja

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez odział Związku Podhalan Podczerwone – Koniówka, Chochołowskie Termy, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Brata Witalisa – Wojciecha Lei w Podczerwonem Monikę Czaplę oraz anonimowych darczyńców.

Więcej zdjęć na stronie: www.facebook.com/sppodczerwone/posts/pfbid02xC2kVTdfmCsNMWb74aLyDSdPNXcu8a5Vc2Pq4hiACEtXY8LtK8tJg3t6JJKSQUm9l