Małopolska Szkolna Liga w Biegach Narciarskich w Ptaszkowej

Powiększ obrazGrupa narciarzy z panią Gosią

Dziś odbyły się kolejne zawody w biegach narciarskich w ramach XIII SEZONU-MAŁOPOLSKIEJ SZKOLNEJ LIGI W BIEGACH NARCIARSKICH MSZS I PZN na trasach w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej w stylu dowolnym.

Reprezentowała nas jak zwykle silna grupa trenowana przez p. Małgorzatę Jakubowicz.

Tym razem najlepszy z naszej kadry okazał się Andrzej Turski, który zdobył ➡️5 miejsce ⬅️.

Jakub Leja był 7, Patrycja Haberna 8, a Marcin Turski 12. 👏

Pozostali zawodnicy z naszej szkoły to: Piotrek Turski, Sebastian Sęk, Sebastian Gąsienica, Dominika Łukaszczyk i Aleksandra Duraj.

Warto zaznaczyć, ze w klasyfikacji szkół Szkoła Podstawowa im. Brata Witalisa-Wojciecha Lei zdobyła wysokie 6 miejsce!

Wielkie brawa dla wszystkich 😃

W galerii zdjęcia wykonane przez p. Małogorzatę Jakubowicz, p. Tomasza Turskiego i p. Mateusza Książkiewicz z portalu www.grybow24.pl