Nagroda dla Jana Lei

Powiększ obrazDyplom dla Jaska

📣 Koniecznie trzeba ogłosić sukces naszego ucznia Jana Lei z klasy 6, który zdobył 2 miejsce w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Czasach i Osobie Bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego „Człowiek niezwykłej miary”, organizowanego przez Szkołę Podstawową SPSK z Oddziałami Integracyjnymi w Czerwiennem.

W pierwszym etapie konkursu (13 grudnia) Jasiek rozwiązywał test wiedzy o bł. Kardynale Stefanie Wyszyńskim, w którym otrzymał 100 % punktów i zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego. Kolejnym zadaniem było wykonanie albumu dokumentującego realizację wybranych przez siebie myśli Prymasa Wyszyńskiego.

Zdjęcia przedstawiają niektóre strony albumu.

Gratulujemy 👏

Więcej zdjęć na stronie: www.facebook.com/sppodczerwone/posts/pfbid02T8GE5quRcNrVk6aQVcXmWDbdnYMb1oxTiscbuzEGReKEEsAxuCn4caHef6JU53yVl