Odwiedziny Wójta Marcina Ratułowskiego

Powiększ obrazZdjęcie Wójta Marcina Ratułowskiego z uczniami klasy pierwszej

Naszą szkołę odwiedził niecodzienny gość: Wójt Gminy Czarny Dunajec — pan Marcin Ratułowski. Poświęcił swój czas, by zawitać do uczniów klasy 1 i przeczytać im bajkę, w ramach realizowanej przez p. Monikę Bielak innowacji pedagogicznej „Uwielbiam słuchać bajek”.

Podczas dzisiejszego spotkania w obecności pani dyrektor Moniki Czapli pan wójt zaprezentował bajkę „Jaś i Małgosia”, zadawał pytania, a aktywnym pierwszakom rozdał upominki i cukierki.

Podziwiał także przedmioty związane z poprzednią bajką „Calineczka”, które dzieci gromadziły w magicznych pudełkach przez cały tydzień.

Dzieci podziękowały panu wójtowi za odwiedziny, podarowały bukiet ogrodowych kwiatów, a pani dyrektor wręczyła dyplom z podziękowaniami.

Dziękujemy panu wójtowi za poświęcony czas.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/sppodczerwone/posts/pfbid02LHerwtcWQtSeJ6VXY7ep2U4WmgeTVVnyuAMBt1ZaDYu2N1PYXtpLsjDuWMLpLyTCl