Ogólnopolski program „Zdrowo jem, więcej wiem” – edycja jesienno-zimowa

Miło nam zakomunikować, że nasza szkoła bardzo ładnie zaprezentowała się w ogólnopolskim konkursie w ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”.

Zdobyliśmy 378, 67 punktów, zajmując 31 miejsce. Jesteśmy najwyżej sklasyfikowaną szkołą z terenu Podhala. Warto dodać, że w konkursie było aż 307 placówek z całej Polski. Najważniejsze, że dzieci dowiedziały się bardzo wielu ważnych informacji o żywieniu, a także dobrze się bawiły.

W zakończonej jesienno-zimowej edycji projektu „Zdrowo jem więcej wiem”. Wzięły udział „Czerwone jabłuszka”, czyli grupa uczniów klas 1-3. Podczas zajęć na świetlicy dzieci wykonywały ciekawe zadania, poznawały zasady zdrowego żywienia, brały udział w wewnętrznych konkursach i dowiadywały się wielu ciekawostek o owocach i warzywach. Ważną częścią projektu jest sporządzenie sprawozdania z przeprowadzonych zajęć, a następnie przesłanie go do organizatora. Tam komisja konkursowa ocenia wykonane zadania i przydziela punkty.

Teraz czekają na nas zadania i nowe wyzwania w edycji wiosennej.

Prezentujemy jeszcze kilka zdjęć z zajęć z jesieni i zimy.

Za projekt odpowiedzialna jest p. Agata Duraj