Poznaj Polskę na sportowo

Powiększ obrazPlakat "Poznaj Polskę na sportowo"

Wspaniała wiadomość dla miłośników sportu. 🏆🥅⚽🥅

Już niebawem – 17 października zostanie rozegrany w Krakowie wojewódzki etap konkursu wiedzy o piłce nożnej Poznaj Polskę na Sportowo. Do prestiżowego grona uczestników zakwalifikowało się aż dwoje uczniów naszej szkoły!

Są to Aleksandra Duraj oraz Piotr Turski.👏💪

Serdecznie im gratulujemy i trzymamy kciuki.

Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Polski Związek Piłki Nożnej dla uczniów w wieku od 6 do 19 lat. Do wygrania są ciekawe nagrody m.in. zaproszenia na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej na PGE Narodowym w Warszawie.

Konkurs podzielony jest na 3 etapy.

Etap I (online) rozgrywany był do 5 października 2022 r. Zwycięzcami tego etapu jest do 25 chłopców i 25 dziewczynek z najlepszym wynikiem w swoim województwie w swojej kategorii wiekowej. Zwycięzców zaproszono do finałów wojewódzkich!

Etap II (wojewódzki) będzie rozgrywany stacjonarnie od 10 października do 7 listopada 2022 r. i wezmą w nim udział zwycięzcy etapu I. Na zwycięzców tego etapu czekają dwa zaproszenie do Warszawy na mecz reprezentacji Polski na PGE Narodowym w dniu 16 listopada 2022 r. oraz udział w wielkim finale konkursu.

Etap III (Wielki Finał) odbędzie się 17 listopada 2022 r. w studiu Telewizji Polskiej w Warszawie. Wielki Finał zostanie rozegrany w formacie Wielkiego Testu Wiedzy w programie telewizyjnym na żywo.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/sppodczerwone/posts/pfbid02oKVMb6Fn9auiKr7GWuUpDpYMLtxva8Zzxo1wbShgkpEqzKRKMjq9syEAxKQ2cRwKl