Rozdanie nagród w konkursach

Powiększ obrazNagrodzeni z dyplomami

Podczas Festynu Rodzinnego pani dyrektor Monika Czapla wręczyła nagrody zdobyte przez naszych uczniów w konkursach w ostatnim czasie.

W konkursie plastycznym „Święci polscy dumą narodu”
2 miejsce zdobyła Magdalena Ciężczak z kl.8
wyróżnienia otrzymały: Zuzanna Naglak z kl. 3 i Klara Turska z przedszkola.

W tym konkursie startowało wielu uczniów, wszyscy otrzymali nagrody za udział.

W konkursie plastycznym „Na początku była miłość” wzięło udział wielu uczniów z przedszkola i klas 1-3, wszyscy otrzymali upominki i dyplomy.

Zostały także wręczone nagrody za udział w Konkursie Ortograficznym „ORTOLANDIA” w etapie szkolnym.
Nagrodę otrzymała także Nikola Kramarz za wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Portret Władysława Orkana”.

Pani dyrektor wręczyła nagrody za Konkurs literacki „Góralska Czytanka:
Kasi Kani z kl. 8 za 1 miejsce i Wojtkowi Konopce z kl. 5 za wyróżnienie.

Natomiast Jasiu Leja z kl. 6 otrzymał nagrodę za 2 miejsce w Konkursie Wiedzy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim.
GRATULUJEMY

Więcej zdjęć na stronie: www.facebook.com/sppodczerwone/posts/pfbid02M9dX4aNkxs1wEbd8YZYGHXvvrmcT5hu7ENvt2UzwJ3yi8eLYuTo8QaZZun69Kck9l