Rozdanie nagród

Powiększ obrazNagrodzeni w konkursie z opiekunem

Nagrody w konkursach zostały rozdane. Pani dyrektor wręczyła nagrody za udział w konkursach związanych z Dniem Patrona.

Z naszej szkoły I miejsce w konkursie plastyczny w kategorii klas 2-3 zdobyła Emilia Krzanik z kl. 3 🏆🥇.

Wyróżnienie w tym samym konkursie w kategorii klas 0-1 otrzymała Kasia Watycha z klasy 1 👏.

W konkursie plastyczno — literackim na dedykację ze złotą myślą Świętego Brata Alberta nasz reprezentant: Marcin Turski otrzymał wyróżnienie 👏.

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursach otrzymali nagrody za udział.

Rozdane zostały także nagrody za udział w Konkursie Wiedzy Pożarniczej. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Danuta Skorupa. Cenne nagrody ufundowała Ochotnicza Straż Pożarna z Podczerwonego.

Uczniowie otrzymali również dyplomy i nagrody za konkurs Pocztówka z okazji narodowego święta, który organizuje Szkoła Podstawowa SPSK nr 1 ze Starego Bystrego. Wyróżnienia otrzymali Klara Turska z przedszkola i Jan Leja z kl. 6. Pozostali uczniowie dostali nagrody za udział.