Sukces biegaczy z Podczerwonego i Koniówki podczas zawodów narciarskich w Chochołowie

Z okazji 175. rocznicy Powstania Chochołowskiego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach w biegach narciarskich, zorganizowanych obok Term Chochołowskich. Rywalizacja była zacięta, każdy uczestnik zawodów dawał z siebie wszystko, dlatego każdego nagrodzono pamiątkowym medalem.

Z naszej ekipy najlepsze wyniki w swoich kategoriach uzyskali: Marcin Turski i Monika Leja – 2 miejsce .

Na 3 miejscu zakończył rywalizację Kazimierz Gąsienica, Bartłomiej Jarończyk i Wioleta Haberna .

Tuż za podium – na 4 miejscu znaleźli się Andrzej Turski oraz Ewelina Podczerwińska .

Na premiowanym 5 miejscu uplasowali się: Aleksandra Duraj, Patrycja Haberna, Aleksandra Jarończyk i Paulina Pisowicz .

Na 6 miejscu – również nagrodzonym dyplomem znalazł się Damian Baran. Gratulujemy !!

Pozostali reprezentanci naszej szkoły również pokazali się z dobrej strony. Oto oni: Piotr Turski, Andrzej Konopka, Sebastian Gąsienica – Kościelny, Natalia Strama, Wojciech Konopka, Kamila Klag, Patrycja Klag, Filip Wojtaszek, Edyta Strama. Wielkie BRAWA dla wszystkich

Naszych zawodników nieprzerwanie trenuje pani Małgorzata Jakubowicz.

Fot. Piotr Duraj, Agata Duraj, Halina Strama, Tomasz Jan Turski

fot. Piotr Duraj