Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Rok szkolny 2020/2021 przeszedł dziś do historii. Uczniowie naszej szkoły pożegnali go dziś uroczyście.

Na początek w parafialnym kościele ksiądz proboszcz Marek Łabuzek odprawił mszę św., a następnie wszyscy udali się do szkoły na dalsze obchody święta. Po odśpiewaniu hymnu nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły przez ustępujący poczet sztandarowy następcom z obecnej klasy 7.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Nicola Kramarz, Wiktoria Krzysiak i Magdalena Ciężczak zaprezentowały popularne przeboje muzyczne. Nastąpiło także pożegnanie uczniów klasy 8. Młodsi koledzy przygotowali dla nich wzruszająca niespodziankę: prezentację zdjęć z ich pobytu w szkole oraz wręczyli im pamiątkowe prezenty.

Uczniowie klasy 8 podziękowali pani Dyrektor i nauczycielom za wieloletnią naukę.

Nie zabrakło także nagród: pani Dyrektor wręczyła stypendia Wójta Gminy Czarny Dunajec za osiągnięcia naukowe i sportowe.

Pani Małgorzata Jakubowicz nagrodziła także sportowców, którzy brali udział w różnych Małopolskiej Lidze w biegach narciarskich.

Po przypomnieniu zasad bezpieczeństwa podczas wakacji, w szczególności jazdy na rowerze, uczniowie udali się do klas, gdzie zostały im wręczone przez wychowawców świadectwa i nagrody.