Wycieczka klas 1-3 do Zakopanego

Uczniowie klasy 1, 2 i 3 udali się na wycieczkę do Zakopanego. Pierwszym punktem była wizyta w zabytkowym kościółku i cmentarzu na Pęksowym Brzyzku. W tym miejscu pochowany jest, obok wielu zasłużonych osób, patron naszej szkoły brat Witalis. Dzieci zadbały o jego grób, zapalily znicze i pomodliły się

Kolejną atrakcją był wyjazd kolejką linowo – terenową na Gubałówkę. Dzieci podziwiały niezwykłą panoramę Tatr, spacerowały na szczycie i zjadły drugie śniadanie z widokiem na Giewont.🏔️

Po dotarciu do miasta kolejką, uczniowie maszerowali Krupówkami do Fabryki Cukierków, gdzie obserwowali, jak wyrabia się pyszne słodycze. 🍬🍭 Po zakupach udali się w dalszą drogę.

Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w restauracji hotelu Kasprowy Wierch na Krupówkach. Tam zaplanowany został poczęstunek gratis dla wszystkich: przepyszna pizza, napoje, a na deser lody. 🍕🍕🍕🥤🍦Poczęstunek sponsorowany był przez właścicieli hotelu Kasprowy Wierch – państwo Konopków.

Składamy serdeczne podziękowania państwu Katarzynie i Krzysztofowi Konopkom za niezwykłą hojność. 🤗 Dziękujemy za prawdziwą ucztę. Z restauracji państwa Konopków każdy wyszedł najedzony i szczęśliwy 😋😘.