Powiększ obrazPrzemówienie pani dyrektor

Dziś nadszedł dzień, na który wielu czekało: ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 🥳.

Uroczystości rozpoczęła msza św. w kościele w Podczerwonem. Następnie cała społeczność spotkała się w szkole. Po odśpiewaniu hymnu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru przez ustępujący poczet sztandarowy z klasy 8 w ręce młodszych kolegów.

Pani dyrektor Monika Czapla powitała wszystkich, w swoim przemówieniu podziękowała za cały rok pracy.

W części artystycznej uczniowie klasy 7 pożegnali odchodzących kolegów z klasy 8, wręczając im piernikowe medale i drobne upominki. Przygotowali także dla nich prezentację ze zdjęciami.

Ósma klasa także przygotowała filmowe podsumowanie swojej edukacji oraz podziękowała nauczycielom za 9 lat nauki.

Następnie pani dyrektor wręczała podziękowania dla rodziców oraz nagrody dla uczniów, którzy zasłużyli na świadectwo z wyróżnieniem.

Zostały wręczone także puchary dla najlepszych sportowców w szkole w sezonie 2021/2022.

Na zakończenie dzisiejszego dnia każdy uczeń otrzymał zasłużone świadectwo.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły udanego letniego wypoczynku.

Drodzy uczniowie pamiętajcie o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji, abyście cali i zdrowi spotkali się ponownie we wrześniu.

Zdjęcia na stronie: www.facebook.com/sppodczerwone/posts/pfbid02hpDBucxByxikGUeJ8kHXwXDfiGKoZZv1nGdb7rUp7agHYSRcMR3bqKXhgd3wJG4tl