Dzień Seniora

Powiększ obrazWystęp uczniów

Dziś w naszej szkole odbył się, spóźniony przez pandemię, Dzień Babci i Dziadka. Pani dyrektor Monika Czapla powitała wszystkich. Wspominała swoją babcię i dziadka oraz opowiedziała, jakich ważnych umiejętności się od nich nauczyła.

Najmłodsi: przedszkolaki i pierwszaki przygotowali powitalne piosenki dla zaproszonych najmilszych gości. Uczniowie klas 2, 3 i 4 zaprezentowali przedstawienie „Szewczyk Dratewka”, które zebrało gromkie brawa. Najstarsi uczniowie – członkowie Szkolnego Wolontariatu – również przedstawili program artystyczny, w którym przybliżyli ideę wolontariatu.

Wśród gości pojawił się Wójt Gminy Czarny Dunajec Marcin Ratułowski Wójt Gminy Czarny Dunajec. W swoim przemówieniu podkreślał niezwykle ważną rolę dziadków w krzewieniu tradycji u młodych. Docenił także działania podejmowane przez naszych uczniów m. in. Wolontariat, czy Uczniowski Klub Sportowy.

Odwiedził nas także pan Karol Zięba – absolwent naszej szkoły, który wspominał dawne czasy, kiedy był uczniem.

Po części artystycznej dzieci wraz z dziadkami spędziły miło czas przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Więcej zdjęć na stronie: www.facebook.com/sppodczerwone/posts/513744730462656