Konkurs palm wielkanocnych

Związek Podhalan oddział Podczerwone-Koniówka, Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Brata Witalisa Wojciecha Lei w Podczerwonem oraz Parafia Matki Bożej Bolesnej ogłaszają konkurs palm wielkanocnych.

Palmy należy wykonać z naturalnych surowców takich jak: bukszpan, ostrokrzew, jałowiec, tuja, cis, bazie, gałązki leszczyny, gałązki wierzby, świerk, sosna, bukszpan, trawy i kwiaty naturalne lub suche, kwiaty zrobione z bibuły, wstążki z bibuły.

Do dekoracji można użyć takich surowców jak: drewno, krepina, bibuła, papier, pióra itp

Sztuczne elementy np. kwiaty są niedopuszczalne.

Palmy będą oceniane w trzech kategoriach:

– Przedszkole i klasa „0”

– Klasy 1 – 4

– Klasy 5 – 8

Palmy należy dostarczyć w sobotę 23 marca do godz. 16:30.

Natomiast w Niedzielę Palmową należy przyjść na Mszę św. o godz. 10:30 by zaprezentować swoje dzieło podczas procesji.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 10:30

Szczegóły oraz regulamin będą opublikowane na stronie internetowej szkoły podstawowej oraz parafii, a także na plakatach.

Serdecznie zapraszamy do udziału.