Ogłoszenie Dnia Życzliwośći

Powiększ obrazPraca plastyczna z okazji Dnia Życzliwości

Już 21 listopada (poniedziałek) organizujemy Dzień Życzliwości!😀😄🥰😘

Zgodnie z ideą tego dnia promujemy życzliwość na co dzień jako najlepszą formę kontaktu między ludźmi. Życzliwość to nie tylko wielkie czyny, ale przede wszystkim drobne, codzienne gesty, które świadczą o naszym pozytywnym nastawieniu do innych.

Tego dnia uczniowie i nauczyciele są proszeni o ubranie się na niebiesko bądź posiadanie niebieskich elementów.

Wszyscy, którzy będą ubrani na niebiesko, nie będą pytani na lekcjach. Tego dnia nie będzie też niezapowiedzianych kartkówek.

Kolejną atrakcją będzie SKRZYNKA ŻYCZLIWOŚCI, za pośrednictwem której uczniowie i nauczyciele mogą przesłać pozdrowienia, miłe słowa oraz życzenia do wybranych osób. Samorząd Uczniowski zadba o to, by wiadomości dotarły do adresatów.

Pamiętajmy, pozytywna energia, którą przekazujemy innym, wraca do nas z nawiązką.