Rusza akcja charytatywna „Pomagamy Rodakom na Wschodzie”

Powiększ obrazRusza akcja charytatywna "Pomagamy Rodakom na Wschodzie"

W terminie 01-30 listopada 2021 r. będzie trwała akcja charytatywna pod hasłem „Pomagamy Rodakom na Wschodzie”, organizowana przez Gminę Czarny Dunajec, Caritas oraz szkoły z terenu naszej gminy.

🔹 Celem akcji jest zbiórka żywności długoterminowej, środków czystości, nowych koców, pościeli, czapek, szalików, rękawiczek i skarpetek, które zostaną przekazane potrzebującym jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

🔹 Punkty zbiórki znajdują się w oznaczonych sklepach na terenie Gminy Czarny Dunajec. Zbiórki będą również prowadzone w szkołach przez uczniów ze szkolnych wolontariatów.
Akcję organizujemy na terenie naszej szkoły, ale też w wyznaczonych sklepach: u Pana Lenarta w Podczerwonem oraz u p. Michno i p. Polańskiego w Czarnym Dunajcu- pojawią się nasi wolontariusze z identyfikatorami, pod opieką p. D. Skorupy i p. A. Duraj. Będą tam też kosze z oznaczeniami akcji.