Spotkanie z Mistrzem Świata w Snowboardzie

Powiększ obrazOskar Kwiatkowski z uczniami

W naszej szkole odbyło się dziś spotkanie z mistrzem, a konkretnie z aktualnym Mistrzem Świata w Snowboardzie — Oskarem Kwiatkowskim.

Gość, najpierw młodszym klasom przeczytał bajkę „Żółw i zając”, a następnie spotkał się ze wszystkimi uczniami.

Opowiadał o swoich treningach, a także o ostatnich startach w Pucharze Świata oraz Mistrzostwach Świata, w których zdobywał najwyższe miejsca. Chętnie odpowiadał na pytania uczniów, którzy słuchali bardzo uważnie. Oskar pokazywał też swoje medale i trofea, a także pamiątki z różnych zawodów. Obejrzeliśmy także finałowy wyścig naszego gościa, w którym zwyciężył i zdobył tytuł Mistrza Świata.

Oskar Kwiatkowski wręczył także nagrody i dyplomy uczniom nagrodzonym w konkursach: Plastycznych „Święci polscy dumą narodu”, „Przypowieści Jezusa”, a także w szkolnej „Ortolandii”.

Na koniec każda klasa mogła zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z mistrzem. Każdy otrzymał także zdjęcie Oskara z autografem.

Dziękujemy Oskar Kwiatkowski – Snowboard za kolejną już wizytę w naszej szkole i inspirowanie naszych uczniów do większej pracy nad sobą.