Teatr Polski w Bydgoszczy ogłasza konkurs na plakat do spektaklu „Czerwony Kapturek”

Powiększ obrazPlakat

Teatr Polski w Bydgoszczy ogłasza konkurs dla dzieci na plakat do spektaklu „Czerwony Kapturek” w reżyserii Wojciecha Farugi, którego premiera zaplanowana jest na 22 stycznia 2022 roku. Propozycje można wysyłać do 31 grudnia. Zwycięska praca stanie się inspiracją do oficjalnego plakatu do spektaklu.

Lubisz rysować lub malować? Znasz bajkę Jana Brzechwy pt. „Czerwony Kapturek”? Masz nie więcej niż 10 lat i lubisz teatr? Ten konkurs plastyczny jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie na plakat do spektaklu „Czerwony Kapturek” w reżyserii Wojciecha Farugi.

Stwórz plakat inspirowany bajką „Czerwony Kapturek” Jana Brzechwy, a być może Twoja praca zostanie oficjalnym plakatem nowego spektaklu Teatru Polskiego w Bydgoszczy.

Plakat może być wykonany dowolną techniką plastyczną i powinien mieć układ pionowy. Format papieru nie może być mniejszy niż A4 a nie większy niż B1.

Gotową pracę można wysłać do Teatru w wersji elektronicznej (skanu w dobrej jakości) na adres promocja@teatrpolski.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Teatr Polski w Bydgoszczy
im. Hieronima Konieczki, Dział komunikacji, al. Mickiewicza 2, 85-071 Bydgoszcz. Organizatorzy czekają na zgłoszenie do 31 grudnia. Szczegóły na www.teatrpolski.pl

Autora lub autorkę zwycięskiego plakatu poznamy 5 stycznia!

Regulamin konkursu – kliknij

Formularz zgłoszeniowy – kliknij

Zgoda opiekuna na udział dziecka w konkursie – kliknij