Powiększ obrazMsza na zakończenie roku szkolnego

I nadszedł dzień zakończenia roku szkolnego.

W czwartek 22 czerwca cała społeczność szkolna uczestniczyła w mszy św. w kościele w Podczerwonem. Po nabożeństwie każdy mógł poczęstować się pysznymi lodami, które ufundował tajemniczy sponsor. Bardzo mu w imieniu wszystkich lodożerców dziękujemy 😘😘😘.

W piątek 23 czerwca odbyły się uroczystości w szkole. Sztandar szkoły został uroczyście przekazany. Klasa 8 wraz z wychowawcą panią Ewą Vermessy – Gruber zaprezentowała program artystyczny, podziękowała nauczycielom,

pracownikom szkoły i rodzicom. Uczniowie klasy 7 pod okiem pani Haliny Mitoraj pożegnali absolwentów szkoły i wręczyli im miłe upominki.

Pani dyrektor Monika Czapla wręczyła nagrody i podziękowania. Uczniowie, którzy zgromadzili najwięcej oszczędności w SKO, otrzymali nagrody.

Puchary wręczono najlepszym sportowcom w szkole. Pani Małgorzata Jakubowicz podkreślała niezwykłe zaangażowanie całej drużyny w starty na nartach biegowych, za co nasza szkoła w kategorii drużynowej zdobyła po całym sezonie 4 miejsce w rankingu Małopolskiej Szkolnej Ligi SZS.

Pani dyrektor podziękowała także Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom uczniów klasy 8.

Na zakończenie uczniowie rozeszli się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im zasłużone świadectwa.

Zatem są już wakacje 🥰🥳