Zawody w narciarstwie biegowym „Cross Country Tatra Cup 2021”

Powiększ obrazZawodnicy na podium

Reprezentacja naszej szkoły w narciarstwie biegowym wzięła udział w kolejnym wyjeździe do Zakopanego w ramach projektu „Transgraniczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem”. W czwartek (9.12) po południu został przeprowadzony trening na trasach biegowych Centralnego Ośrodka Sportowego w Zakopanem.⛷

Dziś – 10.12 odbyły się zawody w narciarstwie biegowym „Cross Country Tatra Cup 2021” oczywiście na trasie Centralnego Ośrodka Sportowego w Zakopanem. Jednocześnie te zawody stanowiły I edycję Małopolskiej Ligi Szkolnej.

Z naszej grupy najlepszy wynik uzyskał Andrzej Turski – 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. 🥉 Jakub Leja był tuż za podium- wywalczył 4 miejsce. Patrycja Haberna ukończyła bieg na wysokim 5 miejscu.

• Filip Wojtaszek

Nie zabrakło pucharów dla najlepszych w poszczególnych kategoriach, okolicznościowych medali dla wszystkich biegających oraz upominków rzeczowych od sponsorów i partnerów wydarzenia.🏆
Aktualnie nasza szkoła zajmuje 5 miejsce w KLASYFIKACJI ZESPOŁOWEJ SZKÓŁ W IGRZYSKACH DZIECI.👏