Wyniki VII Konkursu „Jezus Chrystus naszym Królem”

Z wielka radością informujemy o wynikach VII Konkursu „Jezus Chrystus naszym Królem”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „Róża” i Fundacja Serca Jezusa.

Patronatem Honorowym objął nasz konkurs JE ks. bp Stanisław Jamrozek, Delegat KEP ds. Ruchów Intronizacyjnych.

Andrzej Turski otrzymał wyróżnienie w kategorii literackiej! Gratulujemy.

W kategorii plastycznej startowała Klara Turska.

Celem Konkursu jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży treści Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana proklamowanego w Polsce 19 listopada 2016 roku i zachęcenie ich do podjęcia wynikających z niego zobowiązań. Wzywają one do troski o sposób życia wyrażający panowanie Jezusa Króla w naszych sercach, rodzinach, parafiach, szkołach i uczelniach, środkach społecznej komunikacji, urzędach, miejscach pracy, służby i odpoczynku, miastach i wioskach oraz w całym Narodzie i Państwie Polskim.