Festyn Rodzinny

Powiększ obrazWystęp przedszkolaków

W naszej szkole dziś odbył się Festyn Rodzinny. Dla rodziców wystąpili uczniowie klasy 8 z przedstawieniem „Koszmary Kasi”, które zdobyło 3 nagrodę na Przeglądzie Teatrów „Bajkluś” w Czarnym Dunajcu. Po tym przedstawieniu zaprezentowały się przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3, śpiewając piosenki oraz deklamując wiersze.

Na zakończenie części artystycznej swoje umiejętności ponownie zaprezentowała 8 klasa, tańcząc poloneza.

Na wszystkich uczniów czekały liczne atrakcje: lekcja pierwszej pomocy, dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa, ognisko i pieczenie kiełbasek, zabawy z animatorkami, malowanie twarzy oraz konkurencje sportowe.

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia.

Dziękujemy naszym licznym sponsorom: Radzie Rodziców oraz wszystkim zaangażowanym rodzicom, a także Sebastianowi Skorupie, Danucie Skorupie, Karolowi Ziębie.

Dziękujemy także naszym DJ Oskarowi Kramarzowi i Marcinowi Krzysiakowi za muzykę oraz animatorkom Mel&Raf za ciekawe zabawy.

Więcej zdjęć na stronie:

www.facebook.com/sppodczerwone/posts/pfbid0ufoJx5JWGNyNR4ccxferNXyWvrPqY5eKmRnETFR7DCCAdoeozRiC9Yy8mqTQoLbGl